Strona w budowie
Zapraszam wkrótce

Zapraszamy do odbycia Duchowej Podróży w głąb siebie z przewodnikiem Ajahnem Hubertem.

Ajahn Hubert – buddyjski nauczyciel, który po 20 latach nieobecności w kraju powraca by kontynuować swoją misję nauczania, którą rozpoczął w 2007 r. w Tajlandii w  leśnym klasztorze Suan Mokkh, gdzie jako mnich spędził 10 lat. W 2017 r. Z błogosławieństwem swojego Nauczyciela Ajahna Po, rozpoczął podróż po krajach Europy wschodniej by przybliżać ludziom medytację, dzielić się starożytną wiedzą oraz nauczać jak wznosić serce powyżej cierpienia. 

Ajahn Hubert  w prosty i naturalny sposób przekazuje swoje doświadczenia oraz narzędzia do codziennej praktyki. Podobnie jak jego nauczyciele – Ajahn Po i Ajahn Buddhadasa – reprezentuje tradycję Theravada, która charakteryzuje się prostotą, brakiem dogmatów i naciskiem na osobiste doświadczanie.  Za wkład w szerzenie buddyzmu i nauczania medytacji otrzymał obywatelstwo Królestwa Tajlandii. Do Polski przylatuje na zaproszenie Fundacji Borzymy (Ośrodek Rozwojowy Oddechowo).

Zostaw swój email, a poinformujemy Cię o wydarzeniach i projektach zaplanowanych w ramach pobytu Ajahna Huberta w Polsce. Jeśli masz pytania - prześlij wiadomość: